betech

Skontaktuj się z nami
Administratorem danych osobowych jest Abiline Polska sp. zo.o.sp.k., ul. Grunwaldzka 519A/2 62-064 Plewiska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Be-Tech niezawodność i bezpieczeństwo

Be-Tech Security Ltd. to światowy producent zamków hotelowych, systemów kontroli dostępu i sejfów dla hoteli oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Firma powstała w 1992 roku i od tego czasu stale pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów oraz wprowadzaniem nowych rozwiązań do swojej oferty.

Każde rozwiązanie jest zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby Klientów związane z bezpieczeństwem, organizacją i wygodą. 

Be-Tech Security Ltd. produkuje zamki hotelowe dla takich marek jak: Omnitec, Indel-B, Hoist, Hartmann itd. 

Zamki hotelowe Be-Tech zostały zamontowane w hotelach na całym świecie, posiadają rekomendację prestiżowej sieci InterContinental Hotel Group.

Produkty Be-Tech posiadają niezbędne certyfikaty. Ze względu na unijne prawo zamki hotelowe oferowane przez abiLine zostały przebadane pod kątem niepalności i uzyskały certyfikat umożliwiający stosowanie w drzwiach Ei30. 

Koncepcja marki

W ciągu ostatnich 20 lat firma Be-Tech zbudowała swój wizerunek światowego producenta systemów bezpieczeństwa specjalizujących się w elektronicznych zamkach.

Be-Tech stworzył rozpoznawalną markę poprzez innowację i integrację swoich produktów oraz starania, aby zaprezentować najlepszą możliwą ofertę. Be-Tech stale rozwija swoją działalność na całym świecie, aby spełnić oczekiwania klientów i dotrzymać kroku trendom rynkowym.

Dlaczego produkty Be-Tech?

Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę
Be-Tech oferuje jakościowe rozwiązania, dążąc do spełnienia wymagań Klientów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Oferta obejmuje zamki hotelowe, sejfy, zamki i urządzenia kontroli dostępu.

Niezawodność
Be-Tech oferuje najnowocześniejsze elektroniczne zamki z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia, wiedzy fachowej, najnowocześniejszych technologii i najlepszych materiałów. Dzięki nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu Be-Tech nieustannie udoskonala swoje produkty i dostosowuje swoją ofertę do wymagań klientów.

Bezpieczeństwo
Be-Tech stara się zapewnić pełne zabezpieczenie obiektów. Wykorzystując doświadczenie branżowe i najnowocześniejsze technologie, Be-Tech oferuje rozwiązania dla hoteli od ostatnich 20 lat.

Funkcjonalność
Urządzenia i systemy Be-Tech są kompatybilne z najnowszymi rozwiązaniami RFID i ich aktualizacjami.

System Be-Tech jest prosty w obsłudze i można go zintegrować z większością programów hotelowych PMS, POS, ale także z innymi.

Rozwiązanie Be-Tech zostało opracowane z myślą o użytkownikach. Ważnym czynnikiem jest intuicyjność i wygoda zarówno gości, jak i pracowników hotelu.

Powrót do strony głównej