betech

Skontaktuj się z nami
Administratorem danych osobowych jest Abiline Polska sp. zo.o.sp.k., ul. Grunwaldzka 519A/2 62-064 Plewiska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

System jednego klucza Be-Tech

System Jednego Klucza Be-Tech  pozwala na dostęp do wszystkich drzwi, wind, parkingu oraz szafek basenowych za pomocą jednej, odpowiednio zaprogramowanej karty.

Każdy użytkownik otwiera za pomocą karty jedynie te pomieszczenia do których uzyskał nadane uprawnienia. Dzięki temu Goście hotelowi poruszają się jedynie po wydzielonych, przeznaczonych dla nich w obiekcie strefach. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo obiektu, jak również poprawia komfort Gości, którzy nie otrzymują wielu kluczy i kart oraz nie są zmuszeni zapamiętywać kodów do różnych pomieszczeń czy urządzeń.

Elementy systemu jednego klucza Be-Tech:

 

 

Co zyskujesz?

Zastosowanie Systemu Jednego Klucza be-Tech zapewni Ci:

Wygodę – nie potrzebujesz już pęku kluczy w kieszeni, wystarczy że masz jedną kartę, brelok lub naklejkę na telefon z technologią MiFare

Bezpieczeństwo – każdy nośnik MiFare (karta, brelok, bransoleta, naklejka) ma przypisane uprawnienia. W przypadku zagubienia karty wystarczy ją skasować z programu i stworzyć nową.

Każdy pracownik ma imienną kartę z przypisanymi uprawnieniami, które  w każdej chwili możesz zmienić

Goście hotelowi, którzy opłacili strefę SPA, parking otwierają dostęp w te miejsca swoją kartą pokojową, Goście, którzy nie mają opłaconej strefy SPA, otwierają jedynie swój pokój

 

Jak to działa?

  • Wydajesz karty o określonym terminie ważności, karty możesz w każdym momencie unieważnić
  • Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach
  • Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce
  • Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej? Po opuszczeniu pokoju już do niego nie wróci!
  • W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć – jaką kartą i kiedy był otwierany pokój
  • Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy – personel każdemu z Gości wyda karty
  • W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem
  • Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy – masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!
  • Jeśli jest taka potrzeba Twój zamek może działać jak zwykła klamka – wystarczy że przyłożysz do niego odpowiednio zaprogramowaną kartę, kolejne przyłożenie tej karty spowoduje jego zablokowanie. Funkcja bardzo przydatna np. w salach konferencyjnych!

Dzięki „systemowi jednego klucza”   zyskasz  możliwość ciągłej kontroli nad prawidłowym funkcjonowaniem hotelu, odnoszące się zarówno do obsługi gości jak i zarządzania personelem.

System pozwala kontrolować wejścia i wyjścia z danego pomieszczenia, jak również zapamiętuje, kto, kiedy i o której godzinie przebywał w danej strefie.

 

Schemat działania Systemu Jednego Klucza Be-Tech:

 

Sprawdź elementy Systemu Jednego Klucza >>>

Dlaczego nasz system?

Proponowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę.

My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii.

Sprawdź nasze realizacje >>>

Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Ze względu na unijne prawo zamki hotelowe oferowane przez abiLine oraz jej Partnerów zostały przebadane pod kątem niepalności i uzyskały certyfikat umożliwiający stosowanie w drzwiach Ei30. 

Sprawdź informacje o producencie >>>

 

 

INTERESUJE CIĘ NASZE ROZWIĄZANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB!

 +48 61 646 82 65

biuro@abiline.pl

 

 

Powrót do strony głównej