betech

Skontaktuj się z nami
Administratorem danych osobowych jest Abiline Polska sp. zo.o.sp.k., ul. Grunwaldzka 519A/2 62-064 Plewiska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zobacz showroom z naszymi produktami -targi INVEST HOTEL w Poznaniu trwają

Od wielu lat pokazujemy nasz system zamków i inne produkty na targach hotelowych, jednak tegoroczna edycja poznańskich targów jest wyjątkowa. Razem z targami i przygotowaliśmy specjalny showroom produktów, dzięki któremu każdy ze zwiedzających hotelarzy oraz inwestorów, którzy są na etapie projektowania swojego hotelu mogą zobaczyć “na żywo” najlepsze rozwiązania i zaczerpnąć inspiracji.

Showroom – strzał w 10-tkę!

Pierwszy dzień targów za nami i możemy śmiało powiedzieć, że showroom cieszy się dużym zainteresowaniem. Przygotowania trwały długo, ale wiemy, że było warto, ponieważ to idealny sposób na to, aby przekonać Was, że nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale i idealne pasujące do hotelowego wnętrza.

Na drzwiach naszego Partnera firmy CLASSEN zostały zamontowane zamki Be-Tech Elegant oraz Be-Tech SMART. Każdy, kto jest zainteresowany zamkami ma możliwość sprawdzenia w praktyce, jak łatwo programuje się nasze zamki i wydaje karty dla Gości.

W showroomie zamontowaliśmy również nasz system automatyki hotelowej SaveKey. System ten pozwala na przekazywanie informacji od gościa np. “Nie przeszkadzać“, “Proszę posprzątać“, “Proszę poczekać“, “SOS“. Komunikaty te wyświetlane są na szklanym panelu dzwonka dotykowego oraz monitorze znajdujących się na na zewnątrz showroomu. Dodatkowo w pokojach znajdują się szklane panele dotykowe do sterowania oświetleniem oraz klimatyzacją. Więcej o systemie znajdziecie tutaj: https://savekey24.com/clv_product/savekey4hotels/

W showroomie zamontowaliśmy również włączniki na kartę MiFare,  minibary, sejfy Be-Tech Harmony oraz zestawy powitalne.

Porozmawiaj z dystrybutorem z Twojej okolicy!

Dzięki współpracy wielu firm możemy oferować Państwu system Be-Tech “po sąsiedzku”. Dzięki temu, niezależnie skąd Państwo są, możliwe jest spotkanie w Państwa obiekcie z firmą specjalizującą się w sprzedaży, montażu oraz serwisie systemu zamków Be-Tech.

W dniu wczorajszym odwiedzający nasze stoisko mogli porozmawiać z przedstawicielem firmy PREMNET  z Gdańska będącą naszym Partnerem w tamtym rejonie Polski. Dziś dostępni będą dla Państwa przedstawiciele firmy SEGAL z Opola, który od wielu lat zajmują się sprzedażą, montażem oraz serwisem systemu zamków Be-Tech.Jutro, tj. środa będzie z nami przedstawiciel firmy STOLBUD  z Warszawy.

Targi potrwają do czwartku, serdecznie Cię zapraszamy! Dla zachęty prezentujemy klika zdjęć 🙂

Powrót do bloga