betech

Skontaktuj się z nami
Administratorem danych osobowych jest Abiline Polska sp. zo.o.sp.k., ul. Grunwaldzka 519A/2 62-064 Plewiska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

NOWOŚĆ! Moduł Bluetooth do urządzeń Be-Tech!

Od pomysłu do innowacji. 

Od pomysłu do innowacji. Moduł Bluetooth to autorskie rozwiązanie od firmy abiline_ W zaciszu swoich biur już niemal od roku pracowaliśmy nad rozwiązaniem, które będzie wartością dodaną dla Naszych Klientów. Sytuacja epidemiczna w kraju spowodowała, że nasz zespół pracował jeszcze intensywniej, aby móc zaprezentować Państwu rozwiązanie, które w obecnych, trudnych czasach może stać się szczególnie użyteczne. Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy spełni Państwa oczekiwania! Zapraszamy do zapoznania się z produktem. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

 

Moduł Bluetooth, co to takiego?

Niewielka elektronika, mieszcząca się w dłoni dająca przyszłym i (co ważne!) obecnym użytkownikom zamków Be-Tech nowe możliwości. 

Elektronika została opracowana tak, aby każdy mógł z niej skorzystać – nie tylko nowi, ale i nasi obecni Klienci,  na czym nam bardzo zależało! 

Dzięki naszej elektronice użytkownicy zyskują możliwość otarcia zamków Be-Tech telefonem z zainstalowaną aplikacją. 

 

Jak to działa?

Moduł montowany jest do obecnej elektroniki zamka. Dla użytkownika fakt ten jest zupełnie niewidoczny,  nie ma żadnych dodatkowych kabli czy innych niedogodności. 

Dzięki elektronice użytkownik zyskuje możliwość otwarcia drzwi za pomocą aplikacji zainstalowanej na swoim smartfonie. 

Administrator zamków ma możliwość wysyłania uprawnień do otwarcia danego zamka/ kontrolera. Uprawnienia te mogą mieć charakter czasowy – dostęp tylko na pobyt gościa, stały – dla personelu, jednorazowy – w przypadku awarii itp. 

Całkowicie darmowa licencja!

Nasz autorski moduł Bluetooth miał być wartością dodaną dla naszych Klientów, nie miał być pretekstem do osiągania zysków. 

Stąd też zdecydowaliśmy, że licencja jest całkowicie darmowa! Nie będziemy obciążać naszych Klientów opłatami za korzystanie z aplikacji.

Jedyne ponoszone koszty to zakup modułów i ich instalacja. 

Jednak i tu staraliśmy się, aby nasi Klienci w obecnych, trudnych czasach mogli te koszty podzielić – stąd możliwość zakupienia w pierwszej kolejności samych zamków i dołożenie modułów w późniejszym etapie

Niemal samoobsługowy hotel? To możliwe!

Dzięki modułowi Bluetooth od firmy abiline_ dostęp do pomieszczeń można nadawać z dowolnego miejsca na świecie! 

Nie ma konieczności przebywania w obiekcie. 

Wysyłasz Gościom dostęp i gotowe! 

Moduł Bluetooth działa z zamkami oraz ze wszystkimi kontrolerami firmy Be-Tech. 

Nie ma więc problemu żeby Gość otwierał telefonem szlaban parkingowy (kontroler MJM2700), drzwi wejściowe do budynku (MJM2700) i drzwi do swojego pokoju (dowolny model zamka Be-Tech z oferty abiline_)!

 

 

Powrót do bloga